- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
XC6204,XC6205 Series.pdfFisa de date HTML
XC6204,XC6205 Series.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $0.349 | $0.35 |
Specificații tehnologice XC6204B412PR-G
Specificații tehnice Torex Semiconductor Ltd - XC6204B412PR-G, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Torex Semiconductor Ltd - XC6204B412PR-G
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Torex Semiconductor Ltd. |
| Dropout de tensiune (Max) | 0.31V @ 100mA |
| Tensiune - ieșire (min / fix) | 4.1V |
| Tensiune - ieșire (Max) | - |
| Tensiune - Intrare (Max) | 10V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | SOT-89-5 |
| Serie | - |
| Caracteristici de protecție | Over Current |
| Pachet / Caz | SOT-89-5/6 |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| PSRR | 70dB (10kHz) |
| Tipul de ieșire | Fixed |
| Configurarea ieșirii | Positive |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Numărul autorităților de reglementare | 1 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Curent - Quiescent (Iq) | 120 µA |
| Curent - ieșire | 150mA |
| Caracteristici de control | Enable |
| Numărul produsului de bază | XC6204 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Torex Semiconductor Ltd XC6204B412PR-G.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | XC6204B412MR-G | XC6204B422PR-G | XC6204B412DR-G | XC6204B42APR-G |
| Producător | Torex Semiconductor Ltd | Torex Semiconductor Ltd | Torex Semiconductor Ltd | Torex Semiconductor Ltd |
| Caracteristici de control | - | - | - | - |
| Configurarea ieșirii | - | - | - | - |
| Dropout de tensiune (Max) | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| PSRR | - | - | - | - |
| Numărul autorităților de reglementare | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire (min / fix) | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tensiune - Intrare (Max) | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire (Max) | - | - | - | - |
| Curent - ieșire | - | - | - | - |
| Caracteristici de protecție | - | - | - | - |
| Tipul de ieșire | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Curent - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date XC6204B412PR-G PDF și documentația Torex Semiconductor Ltd pentru XC6204B412PR-G - Torex Semiconductor Ltd.
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.