- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
GA_31G MLCC Series, Automotive.pdfSpecificații tehnologice GA0603A560KBBAR31G
Specificații tehnice Vishay Vitramon - GA0603A560KBBAR31G, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Vishay Vitramon - GA0603A560KBBAR31G
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Vishay / Vitramon |
| Tensiune - evaluat | 100V |
| Toleranţă | ±10% |
| Grosime (Max) | 0.038" (0.97mm) |
| Coeficientul de temperatură | C0G, NP0 |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie | GA |
| Evaluări | AEC-Q200 |
| Pachet / Caz | 0603 (1608 Metric) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 150°C |
| Tipul de montare | Surface Mount, MLCC |
| Stil de plumb | - |
| Spațiul de plumb | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | - |
| Rata de eșec | - |
| capacitanță | 56 pF |
| Aplicații | Automotive |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Vishay Vitramon GA0603A560KBBAR31G.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | GA0603A560KBBAT31G | GA0603A560KBCAR31G | GA0603A560KBAAR31G | GA0603A560KBCAT31G |
| Producător | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Evaluări | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleranţă | - | - | - | - |
| Coeficientul de temperatură | - | - | - | - |
| capacitanță | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Grosime (Max) | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Stil de plumb | - | - | - | - |
| Tensiune - evaluat | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Rata de eșec | - | - | - | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Spațiul de plumb | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Descărcați fișele de date GA0603A560KBBAR31G PDF și documentația Vishay Vitramon pentru GA0603A560KBBAR31G - Vishay Vitramon.
GA0603A560JXBAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBAAT31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXAAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXAAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXBAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBBAT31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBCAR31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXCAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBCAT31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXBAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXAAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXCAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBAAR31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXBAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXCAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXAAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXCAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560JBCAT31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.