- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 100+ | $0.004 | $0.40 |
| 1000+ | $0.004 | $4.00 |
| 4000+ | $0.003 | $12.00 |
| 8000+ | $0.003 | $24.00 |
| 48000+ | $0.003 | $144.00 |
| 100000+ | $0.003 | $300.00 |
Specificații tehnologice CC0805KRX7R9BB562
Specificații tehnice YAGEO - CC0805KRX7R9BB562, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu YAGEO - CC0805KRX7R9BB562
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Yageo |
| Tensiune - evaluat | 50V |
| Toleranţă | ±10% |
| Grosime (Max) | 0.024' (0.60mm) |
| Coeficientul de temperatură | X7R |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.079' L x 0.049' W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie | CC |
| Evaluări | - |
| Pachet / Caz | 0805 (2012 Metric) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Tipul de montare | Surface Mount, MLCC |
| Stil de plumb | - |
| Spațiul de plumb | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | - |
| Rata de eșec | - |
| capacitanță | 5600 pF |
| Aplicații | General Purpose |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu YAGEO CC0805KRX7R9BB562.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | CC0805KRX7R9BB682 | CC0805KRX7R9BB512 | CC0805KRX7R9BB561 | CC0805KRX7R9BB622 |
| Producător | YAGEO | YAGEO | YAGEO | YAGEO |
| Grosime (Max) | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Rata de eșec | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| capacitanță | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tensiune - evaluat | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Evaluări | - | - | - | - |
| Stil de plumb | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toleranţă | - | - | - | - |
| Spațiul de plumb | - | - | - | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Coeficientul de temperatură | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date CC0805KRX7R9BB562 PDF și documentația YAGEO pentru CC0805KRX7R9BB562 - YAGEO.
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.