- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $0.15 | $0.15 |
Specificații tehnologice PE2512FKM070R022L
Specificații tehnice YAGEO - PE2512FKM070R022L, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu YAGEO - PE2512FKM070R022L
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Yageo |
| Toleranţă | ±1% |
| Coeficientul de temperatură | ±75ppm/°C |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 2512 |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| Serie | PE |
| Rezistenţă | 22 mOhms |
| Evaluări | AEC-Q200 |
| Putere (Wați) | 1W |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | 2512 (6432 Metric) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 170°C |
| Număr de terminări | 2 |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Caracteristici | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Rata de eșec | - |
| Compoziţie | Metal Foil |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu YAGEO PE2512FKM070R022L.
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | PE2512FKM070R025L | PE2512FKM070R02L | PE2512FKM070R027L | PE2512FKM070R022Z |
| Producător | YAGEO | YAGEO | YAGEO | YAGEO |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Serie | - | - | - | - |
| Evaluări | - | - | - | - |
| Toleranţă | - | - | - | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Număr de terminări | - | - | - | - |
| Rata de eșec | - | - | - | - |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Rezistenţă | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Compoziţie | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Coeficientul de temperatură | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
PE2512FKM070R015ZYAGEORES 0.015 OHM 1% 1W 2512
PE2512FKM070R018ZYAGEORES 0.018 OHM 1% 1W 2512
PE2512FKM070R025ZYAGEORES 0.025 OHM 1% 1W 2512
PE2512FKM070R027ZYAGEORES 0.027 OHM 1% 1W 2512
PE2512FKM070R01ZYAGEORES 0.01 OHM 1% 1W 2512
PE2512FKM070R022ZYAGEORES 0.022 OHM 1% 1W 2512
PE2512FKM070R02ZYAGEORES 0.02 OHM 1% 1W 2512Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.