- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
Cylindrical Battery Holders.pdfAnsamblu/origine PCN
2.73KHz.pdfFisa de date HTML
MASWSS0129.pdfObolescență PCN/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfSpecificații tehnologice MASWSS0129TR-3000
Specificații tehnice MACOM Technology Solutions - MASWSS0129TR-3000, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu MACOM Technology Solutions - MASWSS0129TR-3000
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Tensiune - Aprovizionare | - |
| Topologie | Reflective |
| Frecvența de testare | 6GHz |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 12-PQFN (3x3) |
| Serie | - |
| Tip RF | 802.11a/b/g |
| Pachet / Caz | 12-VFQFN Exposed Pad |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| P1dB | 31dBm |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C |
| Izolare | 30dB |
| Pierdere de inserție | 1dB |
| Impedanta | 50Ohm |
| IIP3 | - |
| Interval de frecvență | 0Hz ~ 6GHz |
| Caracteristici | - |
| Circuit | DPDT |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu MACOM Technology Solutions MASWSS0129TR-3000.
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | MASWSS0130TR-3000 | MASWSS0136TR-3000 | MASWSS0115TR-3000 | MASWSS0129TR |
| Producător | MACOM Technology Solutions | MACOM Technology Solutions | MACOM Technology Solutions | MACOM Technology Solutions |
| Tip RF | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tensiune - Aprovizionare | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pierdere de inserție | - | - | - | - |
| Interval de frecvență | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| IIP3 | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frecvența de testare | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Circuit | - | - | - | - |
| Izolare | - | - | - | - |
| Impedanta | - | - | - | - |
| Topologie | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Descărcați fișele de date MASWSS0129TR-3000 PDF și documentația MACOM Technology Solutions pentru MASWSS0129TR-3000 - MACOM Technology Solutions.
MASWSS0121Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
MASWSS0130TRAeroflex (MACOM Technology Solutions)
MASWSS0130Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
MASWSS0129MACOM Technology SolutionsIC MMIC PHEMT DPDT SW 12PQFN
MASWSS0129TRMACOM Technology SolutionsIC MMIC PHEMT DPDT SW 12PQFN
MASWSS0121TRAeroflex (MACOM Technology Solutions)
MASWSS0133TR-3000Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
MASWSS0143TRAeroflex (MACOM Technology Solutions)
MASWSS0115TRMA/COM
MASWSS0117TR-3000Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.