- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
Cylindrical Battery Holders.pdfInformații de mediu
Maxim Integrated REACH.pdf Maxim Integrated RoHS Cert.pdf Red Phosphorous Certificate.pdfObolescență PCN/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfGhid de numerotare a pieselor
Part Numbering System.pdfSpecificații tehnologice MAX1880EUG+T
Specificații tehnice Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1880EUG+T, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1880EUG+T
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Maxim Integrated |
| Tensiune - ieșire | 2.7V ~ 13V |
| Tensiune - intrare | 2.7V ~ 5.5V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 24-TSSOP |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | 0°C ~ 85°C |
| Numărul de ieșiri | 4 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Numărul produsului de bază | MAX1880 |
| Aplicații | Converter, TFT LCD |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX1880EUG+T.
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | MAX1880EUG+T | MAX1881EUG+ | MAX1880EUG+ | MAX1886EZK |
| Producător | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Numărul produsului de bază | MAX1880 | MAX1881 | MAX1880 | MAX1886 |
| Numărul de ieșiri | 4 | 4 | 4 | - |
| Pachet / Caz | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Tensiune - ieșire | 2.7V ~ 13V | 2.7V ~ 13V | 2.7V ~ 13V | - |
| Temperatura de Operare | 0°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 24-TSSOP | 24-TSSOP | 24-TSSOP | TSOT-23-5 |
| Aplicații | Converter, TFT LCD | Converter, TFT LCD | Converter, TFT LCD | TFT-LCD Panels: VCOM Driver |
| Serie | - | - | - | - |
| Tipul de montare | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Tensiune - intrare | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | - |
| Pachet | Tape & Reel (TR) | Tube | Tube | Bulk |
Descărcați fișele de date MAX1880EUG+T PDF și documentația Analog Devices Inc./Maxim Integrated pentru MAX1880EUG+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX1880EUGAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX187EVC16-DIPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVALUATION SYSTEM FOR MAX187
MAX187EVKIT-DIPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT FOR MAX187
MAX187CPAAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1886EZK+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX1882EUG+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX1880EUG-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1886EZKAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedHIGH-CURRENT VCOM DRIVE BUFFER
MAX187CEPA+Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.