- Jess***Jones
- 2026/04/17
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $10.046 | $10.05 |
| 200+ | $3.888 | $777.60 |
| 500+ | $3.751 | $1,875.50 |
| 1000+ | $3.683 | $3,683.00 |
Specificații tehnologice 6325G1
Specificații tehnice Anderson Power Products, Inc. - 6325G1, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Anderson Power Products, Inc. - 6325G1
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Anderson Power Products |
| Sârmă ecartament | 1/0 AWG |
| Voltaj | 600 V |
| terminare | Crimp |
| Serie | SB® 175 |
| Pas | - |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -20°C ~ 105°C |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de poziții | 2 |
| Tipul de montare | Free Hanging (In-Line) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Material - Izolație | Polycarbonate (PC) |
| Caracteristici | - |
| Tipul de fixare | Spring Retention |
| Rating curent (amperi) | 175 A |
| Materiale de contact | Copper Alloy |
| Contactați Finish Thickness | - |
| Contactați Finish | Silver |
| Tip conector | Non-Gendered |
| Stilul conectorului | 2 Poles |
| Culoare | Gray |
| Numărul produsului de bază | - |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8538.90.6000 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Anderson Power Products, Inc. 6325G1.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | 6325G1 | 6325G6 | 6325G7 | 6325G5 |
| Producător | Anderson Power Products, Inc. | Anderson Power Products, Inc. | Anderson Power Products, Inc. | Anderson Power Products, Inc. |
| Număr de rânduri | 1 | 1 | - | 1 |
| terminare | Crimp | Crimp | - | Crimp |
| Stilul conectorului | 2 Poles | 2 Poles | - | 2 Poles |
| Numărul produsului de bază | - | - | - | - |
| Contactați Finish | Silver | Silver | - | Silver |
| Culoare | Gray | Gray | - | Gray |
| Serie | SB® 175 | SB® 175 | - | SB® 350 |
| Tip conector | Non-Gendered | Non-Gendered | - | Non-Gendered |
| Caracteristici | - | - | - | - |
| Tipul de fixare | Spring Retention | Spring Retention | - | Spring Retention |
| Pas | - | - | - | - |
| Tipul de montare | Free Hanging (In-Line) | Free Hanging (In-Line) | - | Free Hanging (In-Line) |
| Temperatura de Operare | -20°C ~ 105°C | -20°C ~ 105°C | - | -20°C ~ 105°C |
| Materiale de contact | Copper Alloy | Copper Alloy | - | Copper Alloy |
| Rating curent (amperi) | 175 A | 175 A | - | 175 A |
| Contactați Finish Thickness | - | - | - | - |
| Voltaj | 600 V | 600 V | - | 600 V |
| Pachet | Bulk | Bulk | - | Bulk |
| Sârmă ecartament | 1/0 AWG | 4 AWG | - | 2 AWG |
| Numărul de poziții | 2 | 2 | - | 2 |
| Material - Izolație | Polycarbonate (PC) | Polycarbonate (PC) | - | Polycarbonate (PC) |
632552-4B-1ECarling TechnologiesSWITCH ROCKER
632552-2B-4NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
6326-201-17149TE Connectivity Deutsch ConnectorsPNL NUT
6326-201-11149TE Connectivity Deutsch ConnectorsPNL NUT
6326-201-09149TE Connectivity Deutsch ConnectorsPNL NUT
632552-2B-1ECarling TechnologiesSWITCH ROCKER
6326-201-1158TE Connectivity Deutsch ConnectorsPNL NUT
6326-201-0958TE Connectivity Deutsch ConnectorsPNL NUT
632552-4B-1NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
632565STMicroelectronics
6326-201-1758TE Connectivity Deutsch ConnectorsPNL NUT
632552-4B-1ACarling TechnologiesSWITCH ROCKER
632552-2B-1NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
6325G6Anderson Power Products, Inc.940 KIT W/ 4AWG CONTACTS
6325G7Anderson Power Products, Inc.SB175A CONN.#1 GRAY
6325G5Anderson Power Products, Inc.940 KIT W/ 2AWG CONTACTS
6325AXXMDSDC3Schneider ElectricSSR RELAY SPST-NO 25A 3-200VAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.