- Jess***Jones
- 2026/04/17
Foi de date
ERM Series 10 Watt Datasheet.pdfFisa de date HTML
ERM 10W Series Tech Ref Note.pdfProiectare/specificații PCN
Branding update 02/FEB/2022.pdfInformații de mediu
RoHS 2021 Position Statement.pdfAlte documente conexe
ERM 10W CE Verification of Compliance.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $41.703 | $41.70 |
Specificații tehnologice ERM00H18
Specificații tehnice Artesyn Embedded Power - ERM00H18, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Artesyn Embedded Power - ERM00H18
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Artesyn Embedded Power |
| Tensiune - ieșire 3 | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | 24V |
| Tensiune - Izolare | 3 kV |
| Tensiune - Intrare (Min) | 9V |
| Tensiune - Intrare (Max) | 36V |
| Tip | Isolated Module |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm) |
| Serie | ERM (10W) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Putere (Wați) | 10 W |
| Pachet / Caz | 6-DIP Module |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Caracteristici | OCP, OTP, OVP |
| Eficienţă | 88% |
| Curent - Ieșire (Max) | 417mA |
| Numărul produsului de bază | ERM00H |
| Aplicații | ITE (Commercial), Railway |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS Compliant |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Artesyn Embedded Power ERM00H18.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | ERM00C18 | ERM00BB18 | ERM00CC18 | ERM00H110 |
| Producător | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power |
| Tip | - | - | - | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | - | - | - | - |
| Tensiune - Intrare (Max) | - | - | - | - |
| Tensiune - Intrare (Min) | - | - | - | - |
| Eficienţă | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Numărul de ieșiri | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Tensiune - Izolare | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serie | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tensiune - ieșire 3 | - | - | - | - |
| Curent - Ieșire (Max) | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date ERM00H18 PDF și documentația Artesyn Embedded Power pentru ERM00H18 - Artesyn Embedded Power.
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.