- Jess***Jones
- 2026/04/17
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $0.81 | $0.81 |
Specificații tehnologice AT25320B-MEHL-T
Specificații tehnice Atmel - AT25320B-MEHL-T, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Atmel - AT25320B-MEHL-T
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Atmel |
| Scrieți timpul ciclului - Word, Page | 5ms |
| Tensiune - Aprovizionare | 1.8V ~ 5.5V |
| Tehnologie | EEPROM |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 8-XDFN (1.8x2.2) |
| Serie | Automotive, AEC-Q100 |
| Pachet / Caz | 8-XFDFN |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Tip de memorie | Non-Volatile |
| Dimensiunea memoriei | 32Kbit |
| Organizarea memoriei | 4K x 8 |
| Interfața de memorie | SPI |
| Formatul memoriei | EEPROM |
| Frecvența ceasului | 5 MHz |
| Numărul produsului de bază | AT25320 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0051 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Atmel AT25320B-MEHL-T.
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | AT25320B-MEHL-T | AT25320B-MAHL-T | AT25320B-XHL-T | AT25320B-MAHL-E |
| Producător | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Interfața de memorie | - | - | - | - |
| Frecvența ceasului | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tensiune - Aprovizionare | - | - | - | - |
| Organizarea memoriei | - | - | - | - |
| Formatul memoriei | - | - | - | - |
| Scrieți timpul ciclului - Word, Page | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| Tip de memorie | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Dimensiunea memoriei | - | - | - | - |
| Tehnologie | - | - | - | - |
AT25320B-XPD-TAtmel (Microchip Technology)
AT25320AN-SU27Atmel (Microchip Technology)
AT25320B-MEHL-TMicrochip TechnologyIC EEPROM 32KBIT SPI 5MHZ 8XDFN
AT25320AY1-10YU-1.8Atmel (Microchip Technology)
AT25320B-XHL-BAtmel
AT25320B-SSPD-TAtmel (Microchip Technology)
AT25320B-SSHLATLELAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.