- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
Cylindrical Battery Holders.pdfFisa de date HTML
P6SMB Series.pdfAnsamblu/origine PCN
Semiconductor Warehouse 21/Mar/2019.pdfSpecificații tehnologice P6SMB22CA
Specificații tehnice Bourns Inc. - P6SMB22CA, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Bourns Inc. - P6SMB22CA
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Bourns, Inc. |
| Tensiune - Standare inversă (tip) | 18.8V |
| Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp | 30.6V |
| Tensiune - Defalcare (Min) | 20.9V |
| Tip | Zener |
| Pachetul dispozitivului furnizor | SMB (DO-214AA) |
| Serie | - |
| Protecția liniei electrice | No |
| Power - vârf de vârf | 600W |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | DO-214AA, SMB |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) | 19.9A |
| Capacitate @ Frecventa | - |
| Canalele bidirecționale | 1 |
| Numărul produsului de bază | P6SMB |
| Aplicații | General Purpose |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Bourns Inc. P6SMB22CA.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | P6SMB22CA | P6SMB22CA-AT/TR13 | P6SMB22CA | P6SMB22CA |
| Producător | Littelfuse Inc. | YAGEO | Taiwan Semiconductor Corporation | Good-Ark Semiconductor |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serie | - | - | - | - |
| Power - vârf de vârf | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Canalele bidirecționale | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Capacitate @ Frecventa | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Tensiune - Standare inversă (tip) | - | - | - | - |
| Tensiune - Defalcare (Min) | - | - | - | - |
| Protecția liniei electrice | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date P6SMB22CA PDF și documentația Bourns Inc. pentru P6SMB22CA - Bourns Inc..
P6SMB22A_R1_00001-PECPANJITAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.