- Jess***Jones
- 2026/04/17
Obolescență PCN/ EOL
End of Life 31/MAY/2022.pdfProiectare/specificații PCN
CE marking chg 07/SEP/2022.pdfFisa de date HTML
SFS(C)S Series Instr Manual.pdfInformații de mediu
Cosel RoHS Series List.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $55.12 | $55.12 |
Specificații tehnologice SFS30482R5A
Specificații tehnice Cosel USA, Inc. - SFS30482R5A, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Cosel USA, Inc. - SFS30482R5A
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Cosel |
| Tensiune - ieșire 4 | - |
| Tensiune - ieșire 3 | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | 2.5V |
| Tensiune - Izolare | 1.5 kV |
| Tensiune - Intrare (Min) | 36V |
| Tensiune - Intrare (Max) | 76V |
| Tip | Isolated Module |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 1.52" L x 1.23" W x 0.31" H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm) |
| Serie | SFS (30W) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Putere (Wați) | 23 W |
| Pachet / Caz | - |
| Pachet | Box |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | - |
| Caracteristici | - |
| Eficienţă | 91% |
| Curent - Ieșire (Max) | 9A |
| Numărul produsului de bază | SFS30482 |
| Aplicații | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Cosel USA, Inc. SFS30482R5A.
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | SFS30482R5C | SFS30481R5A | SFS30482R5B | SFS30481R5C |
| Producător | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Curent - Ieșire (Max) | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - | - | - | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serie | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tensiune - Intrare (Min) | - | - | - | - |
| Numărul de ieșiri | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tensiune - Intrare (Max) | - | - | - | - |
| Eficienţă | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 4 | - | - | - | - |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 3 | - | - | - | - |
| Tensiune - Izolare | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date SFS30482R5A PDF și documentația Cosel USA, Inc. pentru SFS30482R5A - Cosel USA, Inc..
SFS37S15-5K328E-FCornell Dubilier Electronics (CDE)CAP ARRAY 5UF/15UF 370V RADIAL
SFS37S20-5K328E-FCornell Dubilier Electronics (CDE)CAP ARRAY 5UF/20UF 370V RADIAL
SFS37S20-10K375E-FCornell Dubilier Electronics (CDE)CAP ARRAY 10UF/20UF 370V RADIAL
SFS37S15-10K375E-FCornell Dubilier Electronics (CDE)CAP ARRAY 10UF/15UF 370V RADIAL
SFS30483R3ACosel USA, Inc.DC DC CONVERTER 3.3V 30W
SFS30481R8ACosel USA, Inc.DC DC CONVERTER 1.8V 16W
SFS30481R2ACosel USA, Inc.DC DC CONVERTER 1.2V 12W
SFS30481R5ACosel USA, Inc.DC DC CONVERTER 1.5V 16WAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.