- Jess***Jones
- 2026/04/17
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $48.00 | $48.00 |
Specificații tehnologice DT120S-180-U-MUSB
Specificații tehnice AUTEC POWER SYSTEMS - DT120S-180-U-MUSB, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu AUTEC POWER SYSTEMS - DT120S-180-U-MUSB
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Tensiune - ieșire | 18V |
| Tensiune - intrare | 100 ~ 240 VAC |
| Serie | DT120S (120W) |
| Putere (Wați) | 120 W |
| Pachet | Case |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Conector de ieșire | USB Mini |
| Tip de introducere | IEC 320-C8 |
| Formă | Desktop |
| Eficienţă | Level VI |
| Curent - Ieșire (Max) | 6.7A |
| Aplicații | ITE (Commercial) |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu AUTEC POWER SYSTEMS DT120S-180-U-MUSB.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | DT120S-180-U-SUSB | DT120S-180-U-USB-M | DT120S-180-U-USBC | DT120S-180-U-USB |
| Producător | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Tensiune - ieșire | - | - | - | - |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Eficienţă | - | - | - | - |
| Tensiune - intrare | - | - | - | - |
| Tip de introducere | - | - | - | Differential |
| Formă | - | - | - | - |
| Conector de ieșire | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Curent - Ieșire (Max) | - | - | - | - |
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.