- Jess***Jones
- 2026/04/17
Foi de date
AOPS50.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $156.46 | $156.46 |
| 200+ | $62.43 | $12,486.00 |
| 500+ | $60.34 | $30,170.00 |
| 1000+ | $59.31 | $59,310.00 |
Specificații tehnologice AOPS50-24
Specificații tehnice ETA-USA - AOPS50-24, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu ETA-USA - AOPS50-24
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | ETA-USA |
| Tensiune - ieșire 6 | - |
| Tensiune - ieșire 5 | - |
| Tensiune - ieșire 4 | - |
| Tensiune - ieșire 3 | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | 24V |
| Tensiune - Izolare | 3 kV |
| Tensiune - intrare | 85 ~ 264 VAC, 125 ~ 370 VDC |
| Tip | Enclosed |
| Dimensiune / Dimensiune | 4.72" L x 3.20" W x 1.24" H (120.0mm x 81.2mm x 31.5mm) |
| Serie | AOPS50 (50W) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Putere (Wați) | 53W |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -10°C ~ 70°C (With Derating) |
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | Chassis Mount |
| Sarcină minimă necesară | - |
| Caracteristici | Adjustable Output, Universal Input |
| Eficienţă | 84% |
| Curent - ieșire 1 | 2.2 A |
| Numărul produsului de bază | AOPS50 |
| Agenția de aprobare | CB, CE, cUL, UL |
| Aplicații | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.6000 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu ETA-USA AOPS50-24.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | AOPS300-24 | AOPS50-12 | AOPS600-24 | AOPS50-48 |
| Producător | ETA-USA | ETA-USA | ETA-USA | ETA-USA |
| Tensiune - Izolare | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 4 | - | - | - | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | - | - | - | - |
| Numărul de ieșiri | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Tensiune - intrare | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tensiune - ieșire 2 | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Sarcină minimă necesară | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Eficienţă | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tensiune - ieșire 5 | - | - | - | - |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Curent - ieșire 1 | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 3 | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Agenția de aprobare | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 6 | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Descărcați fișele de date AOPS50-24 PDF și documentația ETA-USA pentru AOPS50-24 - ETA-USA.
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.