- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Specificații tehnologice KSE5020S
Specificații tehnice Fairchild Semiconductor - KSE5020S, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Fairchild Semiconductor - KSE5020S
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Fairchild (onsemi) |
| Tensiune - emițător colector (Max) | 500 V |
| Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic | 1V @ 300mA, 1.5A |
| Tip tranzistor | NPN |
| Pachetul dispozitivului furnizor | TO-126-3 |
| Serie | - |
| Putere - Max | 30 W |
| Pachet / Caz | TO-225AA, TO-126-3 |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | 150°C (TJ) |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Frecvență - tranziție | 18MHz |
| DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 15 @ 300mA, 5V |
| Curentul curent - colector (max) | 10µA (ICBO) |
| Curent - Colector (Ic) (Max) | 3 A |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| ECCN | EAR99 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Fairchild Semiconductor KSE5020S.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | KSE5020S | KSE5020AS | KSE700S | KSE700STU |
| Producător | onsemi | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tensiune - emițător colector (Max) | - | - | - | - |
| Putere - Max | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tip tranzistor | - | - | - | - |
| Curentul curent - colector (max) | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Curent - Colector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Frecvență - tranziție | - | - | - | - |
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.