- Jess***Jones
- 2026/04/17
Proiectare/specificații PCN
L-Tek SMT Material 19/Dec/2013.pdfInformații de mediu
Harwin REACH.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $7.499 | $7.50 |
| 192+ | $2.993 | $574.66 |
| 496+ | $2.893 | $1,434.93 |
| 992+ | $2.843 | $2,820.26 |
Specificații tehnologice M80-6661222
Specificații tehnice Harwin Inc. - M80-6661222, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Harwin Inc. - M80-6661222
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Harwin |
| Voltaj | 800V |
| terminare | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| invaluindu | Shrouded - 4 Wall |
| Serie | Datamate L-Tek |
| Row Spacing - împerecherea | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Împerechere | 0.079" (2.00mm) |
| Pachet | Tube |
| Lungimea totală de contact | - |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții încărcate | All |
| Numărul de poziții | 12 |
| Tipul de montare | Surface Mount, Right Angle |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea de stivuire mărită | - |
| Materialul de izolație | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Înălțimea izolației | 0.235" (5.97mm) |
| Culoarea izolației | Black |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | Strain Relief Clips |
| Tipul de fixare | Latch Lock |
| Rating curent (amperi) | 2.2A |
| Tip de contact | Male Pin |
| Contact Formă | Circular |
| Materiale de contact | Brass |
| Lungime de contact - Postare | - |
| Lungimea contactului - împerecherea | - |
| Contactați Finish Thickness - Post | 118.1µin (3.00µm) |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | 29.5µin (0.75µm) |
| Contactați Finish - Postați | Tin-Lead |
| Contact Finish - Împerechere | Gold |
| Tip conector | Header |
| Numărul produsului de bază | M80-666 |
| Aplicații | - |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS neconformă |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Harwin Inc. M80-6661222.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | M80-6661422 | M80-6661622 | M80-6661022 | M80-6661242 |
| Producător | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. |
| Lungimea totală de contact | - | - | - | - |
| Contactați Finish - Postați | - | - | - | - |
| Tipul de fixare | - | - | - | - |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | - | - | - | - |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| Contact Formă | - | - | - | - |
| Lungime de contact - Postare | - | - | - | - |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Contact Finish - Împerechere | - | - | - | - |
| Voltaj | - | - | - | - |
| Pitch - Împerechere | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Contactați Finish Thickness - Post | - | - | - | - |
| Tip de contact | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| Înălțimea izolației | - | - | - | - |
| invaluindu | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Lungimea contactului - împerecherea | - | - | - | - |
| Numărul de poziții încărcate | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Stil | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Înălțimea de stivuire mărită | - | - | - | - |
| Tip conector | - | - | - | - |
| Culoarea izolației | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Materialul de izolație | - | - | - | - |
| Material Inflamabilitate | - | - | - | - |
| Row Spacing - împerecherea | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date M80-6661222 PDF și documentația Harwin Inc. pentru M80-6661222 - Harwin Inc..
M80-6654442Harwin Inc.CONN HEADER SMD R/A 44POS 2MMAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.