- Jess***Jones
- 2026/04/17
Foi de date
MLCC High Reliability Datasheet.pdfInformații de mediu
Environmental Status Syfer.pdfSpecificații tehnologice 2220J0160182KFT
Specificații tehnice Knowles Syfer - 2220J0160182KFT, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Knowles Syfer - 2220J0160182KFT
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Knowles Syfer |
| Tensiune - evaluat | 16V |
| Toleranţă | ±10% |
| Grosime (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Coeficientul de temperatură | C0G, NP0 |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Serie | - |
| Evaluări | - |
| Pachet / Caz | 2220 (5750 Metric) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Tipul de montare | Surface Mount, MLCC |
| Stil de plumb | - |
| Spațiul de plumb | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | High Temperature |
| Rata de eșec | - |
| capacitanță | 1800 pF |
| Numărul produsului de bază | 2220J |
| Aplicații | High Reliability |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Knowles Syfer 2220J0160182KFT.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | 2220J0160182KFR | 2220J0160182GFT | 2220J0160182JFT | 2220J0160182KCT |
| Producător | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| capacitanță | - | - | - | - |
| Coeficientul de temperatură | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Stil de plumb | - | - | - | - |
| Evaluări | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleranţă | - | - | - | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Spațiul de plumb | - | - | - | - |
| Rata de eșec | - | - | - | - |
| Grosime (Max) | - | - | - | - |
| Tensiune - evaluat | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date 2220J0160182KFT PDF și documentația Knowles Syfer pentru 2220J0160182KFT - Knowles Syfer.
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.