- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
BD81A34MUV-M.pdfAlte documente conexe
AEC-Q101 Automotive Requirements.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $2.703 | $2.70 |
| 200+ | $1.079 | $215.80 |
| 500+ | $1.043 | $521.50 |
| 1000+ | $1.025 | $1,025.00 |
Specificații tehnologice BD81A34MUV-ME2
Specificații tehnice Rohm Semiconductor - BD81A34MUV-ME2, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Rohm Semiconductor - BD81A34MUV-ME2
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | LAPIS Technology |
| Tensiune - alimentare (Min) | 4.5V |
| Tensiune - alimentare (Max) | 35V |
| Tensiune - ieșire | 40V |
| Tip | DC DC Controller |
| Topologie | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Pachetul dispozitivului furnizor | VQFN28SV5050 |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Numărul de ieșiri | 4 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Întrerupător (i) intern (i) | No |
| Frecvență | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Dimming | PWM |
| Curent - ieșire / canal | 120mA |
| Numărul produsului de bază | BD81A34 |
| Aplicații | Backlight |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Rohm Semiconductor BD81A34MUV-ME2.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | BD81A24MUV-ME2 | BD81A74MUV-ME2 | BD81A44MUV-ME2 | BD81A24MUF-ME2 |
| Producător | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frecvență | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Întrerupător (i) intern (i) | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Tensiune - alimentare (Min) | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Curent - ieșire / canal | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Numărul de ieșiri | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Dimming | - | - | - | - |
| Tensiune - alimentare (Max) | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tip | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire | - | - | - | - |
| Topologie | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Descărcați fișele de date BD81A34MUV-ME2 PDF și documentația Rohm Semiconductor pentru BD81A34MUV-ME2 - Rohm Semiconductor.
BD81A04EFVNAAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.