- Jess***Jones
- 2026/04/17
Fisa de date HTML
CR Series Datasheet.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $0.002 | $0.00 |
Specificații tehnologice CR104421F
Specificații tehnice Meritek - CR104421F, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Meritek - CR104421F
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Meritek |
| Toleranţă | ±1% |
| Coeficientul de temperatură | ±100ppm/°C |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie | CR |
| Rezistenţă | 4.42 kOhms |
| Evaluări | - |
| Putere (Wați) | 0.125W, 1/8W |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | 0805 (2012 Metric) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 155°C |
| Număr de terminări | 2 |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Caracteristici | - |
| Rata de eșec | - |
| Compoziţie | Thick Film |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Meritek CR104421F.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | CR104491F | CR104423F | CR104461F | CR104424F |
| Producător | Meritek | Meritek | Meritek | Meritek |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rezistenţă | - | - | - | - |
| Rata de eșec | - | - | - | - |
| Toleranţă | - | - | - | - |
| Evaluări | - | - | - | - |
| Coeficientul de temperatură | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Serie | - | - | - | - |
| Număr de terminări | - | - | - | - |
| Compoziţie | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date CR104421F PDF și documentația Meritek pentru CR104421F - Meritek.
CR104461FMeritekRES SMD 4.46K OHM 1% 1/8W 0805
CR104502FMeritekRES SMD 45K OHM 1% 1/8W 0805
CR104372FMeritekRES SMD 43.7K OHM 1% 1/8W 0805
CR104424FMeritekRES SMD 4.42M OHM 1% 1/8W 0805
CR104334FMeritekRES SMD 4.33M OHM 1% 1/8W 0805
CR104483FMeritekRES SMD 448K OHM 1% 1/8W 0805
CR1043R3FMeritekRES SMD 43.3 OHM 1% 1/8W 0805Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.