- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Proiectare/specificații PCN
Datasheet 30/Jan/2023.pdfPCN Altele
Logistics 24/Oct/2016.pdfAnsamblu/origine PCN
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfObolescență PCN/ EOL
Mult Devices 07/Feb/2018.pdfFisa de date HTML
ProASIC3L FPGA Fabric Guide.pdfSpecificații tehnologice A3PE3000L-PQ208I
Specificații tehnice Microchip Technology - A3PE3000L-PQ208I, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Microchip Technology - A3PE3000L-PQ208I
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Microchip Technology |
| Tensiune - Aprovizionare | 1.14V ~ 1.575V |
| Bits total RAM | 516096 |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 208-PQFP (28x28) |
| Serie | ProASIC3L |
| Pachet / Caz | 208-BFQFP |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tray |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| Numărul de intrări / ieșiri | 147 |
| Număr de porți | 3000000 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Numărul produsului de bază | A3PE3000L |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS neconformă |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A001A7A |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Microchip Technology A3PE3000L-PQ208I.
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | A3PE3000L-PQG208I | A3PE3000L-PQG208 | A3PE3000L-PQ208 | A3PE3000L-FGG324I |
| Producător | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Număr de porți | - | - | - | - |
| Tensiune - Aprovizionare | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Numărul de intrări / ieșiri | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bits total RAM | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Descărcați fișele de date A3PE3000L-PQ208I PDF și documentația Microchip Technology pentru A3PE3000L-PQ208I - Microchip Technology.
A3PE3000L-FGG896IMicrochip TechnologyIC FPGA 620 I/O 896FBGA
A3PE3000L-FGG896Microchip TechnologyIC FPGA 620 I/O 896FBGA
A3PE3000L-FGG896MMicrochip TechnologyIC FPGA 620 I/O 896FBGA
A3PE3000L-FGG324Microchip TechnologyIC FPGA 221 I/O 324FBGA
A3PE3000L-FGG324IMicrochip TechnologyIC FPGA 221 I/O 324FBGA
A3PE600-1FGG256IMicrochip TechnologyIC FPGA 165 I/O 256FBGA
A3PE600-1FGG256Microchip TechnologyIC FPGA 165 I/O 256FBGAAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.