- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Altele
Integration 13/May/2020.pdfFisa de date HTML
Power Products Catalog.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $12.318 | $12.32 |
| 200+ | $4.915 | $983.00 |
| 500+ | $4.751 | $2,375.50 |
| 1000+ | $4.67 | $4,670.00 |
Specificații tehnologice APT25GN120BG
Specificații tehnice Microchip Technology - APT25GN120BG, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Microchip Technology - APT25GN120BG
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Microchip Technology |
| Tensiune - emițător colector (Max) | 1200 V |
| Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic | 2.1V @ 15V, 25A |
| Starea testului | 800V, 25A, 1Ohm, 15V |
| Td (pornire / oprire) @ 25 ° C | 22ns/280ns |
| Comutarea energiei | 2.15µJ (off) |
| Pachetul dispozitivului furnizor | TO-247 [B] |
| Serie | - |
| Putere - Max | 272 W |
| Pachet / Caz | TO-247-3 |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Tip de introducere | Standard |
| Tip IGBT | Trench Field Stop |
| Chargeul porții | 155 nC |
| Curent - colector pulsat (Icm) | 75 A |
| Curent - Colector (Ic) (Max) | 67 A |
| Numărul produsului de bază | APT25GN120 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Microchip Technology APT25GN120BG.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | APT25GN120B2DQ2G | APT25GP120BG | APT25GN120SG | APT25GN120SG/TR |
| Producător | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Curent - colector pulsat (Icm) | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Chargeul porții | - | - | - | - |
| Tip de introducere | - | - | - | Differential |
| Serie | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tensiune - emițător colector (Max) | - | - | - | - |
| Td (pornire / oprire) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Comutarea energiei | - | - | - | - |
| Starea testului | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Curent - Colector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Putere - Max | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tip IGBT | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date APT25GN120BG PDF și documentația Microchip Technology pentru APT25GN120BG - Microchip Technology.
APT25GP120BGMicrochip TechnologyIGBT 1200V 69A 417W TO247
APT24F50SMicrosemi CorporationMOSFET N-CH 500V 24A D3PAK
APT25GP120BDQ1GMicrochip TechnologyIGBT 1200V 69A 417W TO247
APT25GP90BDQ1GMicrochip TechnologyIGBT 900V 72A 417W TO247
APT25GN120SG/TRMicrochip TechnologyIGBT FIELDSTOP LOW FREQUENCY SIN
APT24M80BMicrochip TechnologyMOSFET N-CH 800V 25A TO247
APT25GN120B2DQ2GMicrochip TechnologyIGBT 1200V 67A 272W TMAX
APT25GN120SGMicrochip TechnologyIGBT 1200V 67A 272W D3PAK
APT24M120LMicrochip TechnologyMOSFET N-CH 1200V 24A TO264
APT24M80SMicrochip TechnologyMOSFET N-CH 800V 25A D3PAK
APT25GP90BGMicrochip TechnologyIGBT 900V 72A 417W TO247
APT24M120B2Microchip TechnologyMOSFET N-CH 1200V 24A T-MAX
APT25GF100BNAPTIGBT Module
APT25GP90BDF1APT
APT25GP120BDQ1APT
APT25GP120BDF1APTAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.