- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
SAM E70/S70/V70/V71.pdfAmbalaj PCN
MBB/Label Chgs 16/Nov/2018.pdfSpecificații tehnologice ATSAME70N21B-CN
Specificații tehnice Microchip Technology - ATSAME70N21B-CN, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Microchip Technology - ATSAME70N21B-CN
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Microchip Technology |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | 1.62V ~ 3.6V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 100-TFBGA (9x9) |
| Viteză | 300MHz |
| Serie | SAM E70 |
| Dimensiunea RAM | 384K x 8 |
| Tip memorie program | FLASH |
| Dimensiunea memoriei programului | 2MB (2M x 8) |
| Periferice | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Pachet / Caz | 100-TFBGA |
| Pachet | Tray |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tip oscilator | Internal |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Numărul de intrări / ieșiri | 75 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Dimensiunea EEPROM | - |
| Convertoare de date | A/D 10x12b; D/A 2x12b |
| Core dimensiune | 32-Bit Single-Core |
| Procesor Core | ARM® Cortex®-M7 |
| Conectivitate | CANbus, Ethernet, I²C, IrDA, LINbus, MMC/SD/SDIO, QSPI, SPI, UART/USART, USB |
| Numărul produsului de bază | ATSAME70 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A992C |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Microchip Technology ATSAME70N21B-CN.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | ATSAME70N21B-CNT | ATSAME70N21A-CN | ATSAME70N20B-CN | ATSAME70N20B-CNT |
| Producător | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serie | - | - | - | - |
| Viteză | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Convertoare de date | - | - | - | - |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Conectivitate | - | - | - | - |
| Tip oscilator | - | - | - | - |
| Tip memorie program | - | - | - | - |
| Periferice | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Numărul de intrări / ieșiri | - | - | - | - |
| Dimensiunea EEPROM | - | - | - | - |
| Dimensiunea memoriei programului | - | - | - | - |
| Dimensiunea RAM | - | - | - | - |
| Core dimensiune | - | - | - | - |
| Procesor Core | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date ATSAME70N21B-CN PDF și documentația Microchip Technology pentru ATSAME70N21B-CN - Microchip Technology.
ATSAME70N21A-CNTMicrochip
ATSAME70N21A-ANMicrochip TechnologyIC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP
ATSAME70Q19A-CNMicrochip
ATSAME70Q19A-CFNMicrochip
ATSAME70N21A-ANTMicrochip TechnologyIC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP
ATSAME70N21B-ANMicrochip TechnologyIC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP
ATSAME70N21B-ANTMicrochip TechnologyIC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP
ATSAME70Q19-ANAEMELAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.