- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Ansamblu/origine PCN
Fab Site 28/Jan/2021.pdfProiectare/specificații PCN
Marking Chgs 11/Jul/2017.pdf Multiple Devices Copper Wire 20/Aug/2013.pdfSpecificații tehnologice ATTINY861A-SU
Specificații tehnice Microchip Technology - ATTINY861A-SU, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Microchip Technology - ATTINY861A-SU
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Microchip Technology |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 20-SOIC |
| Viteză | 20MHz |
| Serie | AVR® ATtiny |
| Dimensiunea RAM | 512 x 8 |
| Tip memorie program | FLASH |
| Dimensiunea memoriei programului | 8KB (4K x 16) |
| Periferice | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, Temp Sensor, WDT |
| Pachet / Caz | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pachet | Tube |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tip oscilator | Internal |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Numărul de intrări / ieșiri | 16 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Dimensiunea EEPROM | 512 x 8 |
| Convertoare de date | A/D 11x10b |
| Core dimensiune | 8-Bit |
| Procesor Core | AVR |
| Conectivitate | USI |
| Numărul produsului de bază | ATTINY861 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 2 (1 Year) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Microchip Technology ATTINY861A-SU.
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | ATTINY861A-SU | ATTINY861A-SUR | ATTINY861V-10SU | ATTINY861A-MUR |
| Producător | Atmel | Atmel | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Dimensiunea EEPROM | - | - | - | - |
| Conectivitate | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tip oscilator | - | - | - | - |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Periferice | - | - | - | - |
| Core dimensiune | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Procesor Core | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dimensiunea memoriei programului | - | - | - | - |
| Convertoare de date | - | - | - | - |
| Tip memorie program | - | - | - | - |
| Numărul de intrări / ieșiri | - | - | - | - |
| Dimensiunea RAM | - | - | - | - |
| Viteză | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date ATTINY861A-SU PDF și documentația Microchip Technology pentru ATTINY861A-SU - Microchip Technology.
ATTINY861A-SUAtmelIC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC
ATTINY861V-10PUAtmel
ATTINY861-XZAtmel (Microchip Technology)
ATTINY861A-XUMicrochipAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.