- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
dsPIC(33,24)EPzzz(GP,MC)20x,50x Datasheet.pdfProiectare/specificații PCN
dsPIC33EP/PIC24EP 18/Jun/2020.pdf Errata/Datasheet Update 23/Dec/2014.pdfAnsamblu/origine PCN
2.73KHz.pdfSpecificații tehnologice DSPIC33EP128MC202-I/MM
Specificații tehnice Microchip Technology - DSPIC33EP128MC202-I/MM, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Microchip Technology - DSPIC33EP128MC202-I/MM
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Microchip Technology |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | 3V ~ 3.6V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 28-QFN-S (6x6) |
| Viteză | 70 MIPs |
| Serie | dsPIC™ 33EP |
| Dimensiunea RAM | 8K x 16 |
| Tip memorie program | FLASH |
| Dimensiunea memoriei programului | 128KB (43K x 24) |
| Periferice | Brown-out Detect/Reset, DMA, Motor Control PWM, POR, PWM, WDT |
| Pachet / Caz | 28-VQFN Exposed Pad |
| Pachet | Tube |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tip oscilator | Internal |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Numărul de intrări / ieșiri | 21 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Dimensiunea EEPROM | - |
| Convertoare de date | A/D 6x10b/12b |
| Core dimensiune | 16-Bit |
| Procesor Core | dsPIC |
| Conectivitate | I²C, IrDA, LINbus, QEI, SPI, UART/USART |
| Numărul produsului de bază | DSPIC33EP128MC202 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Microchip Technology DSPIC33EP128MC202-I/MM.
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | DSPIC33EP128MC202T-E/MM | DSPIC33EP128MC202-E/MM | DSPIC33EP128MC202-H/MM | DSPIC33EP128MC202T-I/SO |
| Producător | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Tip memorie program | - | - | - | - |
| Viteză | - | - | - | - |
| Dimensiunea RAM | - | - | - | - |
| Dimensiunea memoriei programului | - | - | - | - |
| Periferice | - | - | - | - |
| Convertoare de date | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Conectivitate | - | - | - | - |
| Dimensiunea EEPROM | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Core dimensiune | - | - | - | - |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Procesor Core | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Tip oscilator | - | - | - | - |
| Numărul de intrări / ieșiri | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date DSPIC33EP128MC202-I/MM PDF și documentația Microchip Technology pentru DSPIC33EP128MC202-I/MM - Microchip Technology.
DSPIC33EP128MC202-H/SOMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
DSPIC33EP128MC202-I/SPMicrochip
DSPIC33EP128MC202T-E/SOMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
DSPIC33EP128MC202-E/SOMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
DSPIC33EP128MC202-I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
DSPIC33EP128MC202-E/SPMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SPDIP
DSPIC33EP128MC202T-I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
DSPIC33EP128MC202T-I/MMMicrochip
DSPIC33EP128MC202-H/SPMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SPDIPAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.