- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
EMC1822-25, EMC1843.pdfProiectare/specificații PCN
EMC1822/EMC23/EMC24/EMC25/EMC43 29/Jul/2020.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $1.316 | $1.32 |
| 10+ | $1.213 | $12.13 |
| 30+ | $1.147 | $34.41 |
| 100+ | $1.031 | $103.10 |
| 500+ | $1.001 | $500.50 |
| 1000+ | $0.989 | $989.00 |
Specificații tehnologice EMC1843T-1E/RW
Specificații tehnice Microchip Technology - EMC1843T-1E/RW, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Microchip Technology - EMC1843T-1E/RW
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Microchip Technology |
| Tensiune - Aprovizionare | 1.62V ~ 3.6V |
| Starea testului | -20°C ~ 105°C (-40°C ~ 125°C) |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 8-WDFN (2x2) |
| Serie | - |
| Tip senzor | Internal |
| Temperatura sensibilă - la distanță | - |
| Temperatura sensibilă - locală | -40°C ~ 125°C |
| Rezoluţie | - |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Tipul de ieșire | 2-Wire Serial, I²C/SMBUS |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Caracteristici | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Standby Mode, Shutdown Mode |
| Numărul produsului de bază | EMC1843 |
| Precizie - cea mai mare (cea mai mică) | ±1°C |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Microchip Technology EMC1843T-1E/RW.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | EMC1833T-1E/RW | EMC1843T-2E/RW | EMC1824T-1E/9R | EMC1823T-1E/9R |
| Producător | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Precizie - cea mai mare (cea mai mică) | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatura sensibilă - la distanță | - | - | - | - |
| Rezoluţie | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tip senzor | - | - | - | - |
| Temperatura sensibilă - locală | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tipul de ieșire | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tensiune - Aprovizionare | - | - | - | - |
| Starea testului | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Descărcați fișele de date EMC1843T-1E/RW PDF și documentația Microchip Technology pentru EMC1843T-1E/RW - Microchip Technology.
EMC18DRAI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
EMC18DRASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
EMC18DRAH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
EMC18DRAN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
EMC18DRAHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
EMC18DRAS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
EMC1833T-AE/RWMicrochip
EMC18DRANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
EMC18DRAISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.