- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
Analog and Interface Product Guide.pdfAlte documente conexe
Cylindrical Battery Holders.pdfFisa de date HTML
MCP1256/7/8/9 Datasheet.pdfProiectare/specificații PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfResurse de proiectare
Portable Power Conversion Design Guide.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $1.065 | $1.07 |
| 200+ | $0.413 | $82.60 |
| 500+ | $0.398 | $199.00 |
| 1000+ | $0.391 | $391.00 |
Specificații tehnologice MCP1256-E/MF
Specificații tehnice Microchip Technology - MCP1256-E/MF, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Microchip Technology - MCP1256-E/MF
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Microchip Technology |
| Tensiune - ieșire (min / fix) | 3.3V |
| Tensiune - ieșire (Max) | - |
| Tensiune - Intrare (Min) | 1.8V |
| Tensiune - Intrare (Max) | 3.6V |
| Topologie | Charge Pump |
| Redresor sincron | No |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 10-DFN (3x3) |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tube |
| Tipul de ieșire | Fixed |
| Configurarea ieșirii | Positive |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Funcţie | Step-Up |
| Frecvență - Comutare | 650kHz |
| Curent - ieșire | 100mA |
| Numărul produsului de bază | MCP1256 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Microchip Technology MCP1256-E/MF.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | MCP1256T-E/MF | MCP1257-E/MF | MCP1257T-E/MF | MCP1258-E/MF |
| Producător | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Funcţie | - | - | - | - |
| Topologie | - | - | - | - |
| Numărul de ieșiri | - | - | - | - |
| Frecvență - Comutare | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tipul de ieșire | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Tensiune - Intrare (Min) | - | - | - | - |
| Redresor sincron | - | - | - | - |
| Configurarea ieșirii | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire (min / fix) | - | - | - | - |
| Curent - ieșire | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serie | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tensiune - Intrare (Max) | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tensiune - ieșire (Max) | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date MCP1256-E/MF PDF și documentația Microchip Technology pentru MCP1256-E/MF - Microchip Technology.
MCP1253-ADJI/MSVAOMicrochip TechnologyIC REG CHARGE PUMP POS REGULATED
MCP1253T-33X50E/MSVAOMicrochip TechnologyIC REG CHARGE PUMP POS REGULATED
MCP1253T-ADJI/MSVAOMicrochip TechnologyIC REG CHARGE PUMP POS REGULATED
MCP1257T-E/UNMicrochipAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.