- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
Next Generation Peripherals Brochure.pdf PIC16F882-84/86-87.pdf PIC16F88x Programming Spec.pdf Tips N Tricks Guide.pdfFisa de date HTML
PIC16F882-84/86-87.pdfProiectare/specificații PCN
PIC16F882,3,4,6,7 Errata/Datasheet Update 19/Aug/2.pdf PIC16F88Y, HAY Errata Data Sheet Update 03/Sep/201.pdfAnsamblu/origine PCN
Wire 27/Mar/2018.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $4.433 | $4.43 |
| 10+ | $4.244 | $42.44 |
| 30+ | $4.129 | $123.87 |
| 100+ | $3.837 | $383.70 |
Specificații tehnologice PIC16F887-E/PT
Specificații tehnice Microchip Technology - PIC16F887-E/PT, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Microchip Technology - PIC16F887-E/PT
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Microchip Technology |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | 2V ~ 5.5V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 44-TQFP (10x10) |
| Viteză | 20MHz |
| Serie | PIC® 16F |
| Dimensiunea RAM | 368 x 8 |
| Tip memorie program | FLASH |
| Dimensiunea memoriei programului | 14KB (8K x 14) |
| Periferice | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Pachet / Caz | 44-TQFP |
| Pachet | Tray |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tip oscilator | Internal |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Numărul de intrări / ieșiri | 35 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Dimensiunea EEPROM | 256 x 8 |
| Convertoare de date | A/D 14x10b |
| Core dimensiune | 8-Bit |
| Procesor Core | PIC |
| Conectivitate | I²C, SPI, UART/USART |
| Numărul produsului de bază | PIC16F887 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Microchip Technology PIC16F887-E/PT.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | PIC16F887T-I/PT | PIC16F887-I/PT | PIC16F887-E/P | PIC16F887-I/P |
| Producător | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Periferice | - | - | - | - |
| Procesor Core | - | - | - | - |
| Convertoare de date | - | - | - | - |
| Tip oscilator | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Core dimensiune | - | - | - | - |
| Dimensiunea EEPROM | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tip memorie program | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Conectivitate | - | - | - | - |
| Viteză | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Numărul de intrări / ieșiri | - | - | - | - |
| Dimensiunea RAM | - | - | - | - |
| Dimensiunea memoriei programului | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date PIC16F887-E/PT PDF și documentația Microchip Technology pentru PIC16F887-E/PT - Microchip Technology.
PIC16F886T-H/MLMicrel / Microchip Technology
PIC16F887Microchip
PIC16F887-E/MLMicrochip
PIC16F886T-I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
PIC16F887A-I/PTMicrochip
PIC16F886T-I/MLVAOMicrochip
PIC16F886T-I/SSMicrochip
PIC16F886T-E/SSMicrochip
PIC16F887IPTMicrochipAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.