- Jess***Jones
- 2026/04/17
Fisa de date HTML
MGJ6 HB Series Datasheet.pdfDesene 3D
MGJ6-HB.pdf.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $11.41 | $11.41 |
| 207+ | $4.55 | $941.85 |
| 506+ | $4.40 | $2,226.40 |
| 989+ | $4.33 | $4,282.37 |
Specificații tehnologice MGJ6D05H24MC-R7
Specificații tehnice Murata Power Solutions Inc. - MGJ6D05H24MC-R7, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Murata Power Solutions Inc. - MGJ6D05H24MC-R7
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Murata Power Solutions |
| Tensiune - ieșire 4 | - |
| Tensiune - ieșire 3 | - |
| Tensiune - ieșire 2 | 24V |
| Tensiune - Ieșire 1 | 24V |
| Tensiune - Izolare | 5.7 kV |
| Tensiune - Intrare (Min) | 4.5V |
| Tensiune - Intrare (Max) | 9V |
| Tip | Isolated Module |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 1.16" L x 0.89" W x 0.56" H (29.5mm x 22.6mm x 14.1mm) |
| Serie | MGJ6 (6W) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Putere (Wați) | 6 W |
| Pachet / Caz | 7-SMD Module |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| Numărul de ieșiri | 2 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Caracteristici | Remote On/Off |
| Eficienţă | 79.5% |
| Curent - Ieșire (Max) | 125mA, 125mA |
| Numărul produsului de bază | MGJ6D05 |
| Aplicații | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 2 (1 Year) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Murata Power Solutions Inc. MGJ6D05H24MC-R7.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | MGJ6D05H24MC-R13 | MGJ6D052005WMC-R7 | MGJ6D052005LMC-R7 | MGJ6D121505WMC-R7 |
| Producător | Murata Power Solutions Inc. | Murata Power Solutions Inc. | Murata Power Solutions Inc. | Murata Power Solutions Inc. |
| Tensiune - Ieșire 1 | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tensiune - Intrare (Max) | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 4 | - | - | - | - |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Eficienţă | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Numărul de ieșiri | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Tensiune - Intrare (Min) | - | - | - | - |
| Tensiune - Izolare | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tensiune - ieșire 3 | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tensiune - ieșire 2 | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Curent - Ieșire (Max) | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Descărcați fișele de date MGJ6D05H24MC-R7 PDF și documentația Murata Power Solutions Inc. pentru MGJ6D05H24MC-R7 - Murata Power Solutions Inc..
MGJ6D1215040MC-R13Murata Power Solutions Inc.POWERM
MGJ6D1215040MC-R7Murata Power Solutions Inc.POWERMAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.