- Jess***Jones
- 2026/04/17
Foi de date
AM5(QV) Switches.pdfSpecificații tehnologice AM51666D63N-A
Specificații tehnice Panasonic Electric Works - AM51666D63N-A, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Panasonic Electric Works - AM51666D63N-A
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Panasonic |
| Evaluarea tensiunii - DC | 125 V |
| Tensiunea nominală - AC | 125 V |
| Stilul de terminare | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Funcția de comutare | Off-Mom |
| Serie | AM5 |
| Eliberarea Forței | 30gf |
| Pretravel | 0.125" (3.2mm) |
| Pachet | Bulk |
| depășirii cursei | 0.055" (1.4mm) |
| Temperatura de Operare | -25°C ~ 105°C |
| Poziția de operare | 0.815" (20.7mm) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Forța de operare | 180gf |
| Tipul de montare | Chassis Mount |
| Viața mecanică | 10,000,000 Cycles |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | Cadmium Free |
| Viața electrică | 100,000 Cycles |
| Călătorii diferențiale | 0.040" (1.0mm) |
| Rating curent (amperi) | 16A (AC), 600mA (DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Numărul produsului de bază | AM51666 |
| Tipul actuatorului | Lever, Roller |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Panasonic Electric Works AM51666D63N-A.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | AM51666D53N-A | AM51666A63N-A | AM51666D73N-A | AM51666C63N-A |
| Producător | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Stilul de terminare | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Evaluarea tensiunii - DC | - | - | - | - |
| Tipul actuatorului | - | - | - | - |
| Călătorii diferențiale | - | - | - | - |
| depășirii cursei | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Eliberarea Forței | - | - | - | - |
| Forța de operare | - | - | - | - |
| Tensiunea nominală - AC | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funcția de comutare | - | - | - | - |
| Viața electrică | - | - | - | - |
| Poziția de operare | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Viața mecanică | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date AM51666D63N-A PDF și documentația Panasonic Electric Works pentru AM51666D63N-A - Panasonic Electric Works.
AM51666D53N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51666C63N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51665D63N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51666A53N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM5345SH23HLAMD
AM52130D63-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 21A 250V
AM51666C73N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51666A73N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51666C53N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51666D73N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51666A63N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM51665D73N-APanasonic Electric WorksSWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
AM52-0024TR
AM5201B+AMEDIA
AM5301GROHS
AM524MEALOGICS
AM5301SAM
AM520B1554Anatech Electronics Inc.520 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTERAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.