- Jess***Jones
- 2026/04/17
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $0.009 | $0.01 |
Specificații tehnologice RCS2012F2R61CS
Specificații tehnice Samsung Electro-Mechanics - RCS2012F2R61CS, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Samsung Electro-Mechanics - RCS2012F2R61CS
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Samsung Electro-Mechanics |
| Toleranţă | ±1% |
| Coeficientul de temperatură | ±300ppm/°C |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 0805 |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie | RCS |
| Rezistenţă | 2.61 Ohms |
| Putere (Wați) | 0.125W, 1/8W |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | 0805 (2012 Metric) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 155°C |
| Număr de terminări | 2 |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.026" (0.66mm) |
| Caracteristici | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Rata de eșec | - |
| Compoziţie | Thick Film |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Samsung Electro-Mechanics RCS2012F2R61CS.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | RCS2012F2R26CS | RCS2012F2R67CS | RCS2012F2R21CS | RCS2012F2R49CS |
| Producător | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toleranţă | - | - | - | - |
| Număr de terminări | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rezistenţă | - | - | - | - |
| Coeficientul de temperatură | - | - | - | - |
| Compoziţie | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rata de eșec | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Descărcați fișele de date RCS2012F2R61CS PDF și documentația Samsung Electro-Mechanics pentru RCS2012F2R61CS - Samsung Electro-Mechanics.
RCS2012F2R87CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.87 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R7CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.7 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R37CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.37 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R43CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.43 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F3011CSSamsung Electro-MechanicsRES 3.01K OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R26CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.26 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R4CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.4 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F300CSSamsung Electro-MechanicsRES 30 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R94CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.94 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R2CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.2 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R55CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.55 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R21CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.21 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R67CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.67 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R32CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.32 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F3010CSSamsung Electro-MechanicsRES 301 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R74CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.74 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R80CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.8 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R49CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.49 OHM 1% 1/8W 0805Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.