- Jess***Jones
- 2026/04/17
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $2.304 | $2.30 |
Specificații tehnologice ICA-632-STT
Specificații tehnice Samtec Inc. - ICA-632-STT, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Samtec Inc. - ICA-632-STT
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Samtec, Inc. |
| Tip | DIP, 0.6' (15.24mm) Row Spacing |
| Terminare Post Lungime | 0.125' (3.18mm) |
| terminare | Solder |
| Serie | ICA |
| Pitch - Post | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Împerechere | 0.100' (2.54mm) |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 105°C |
| Numărul de poziții sau pinii (grilă) | 32 (2 x 16) |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Materialul carcasei | Polyester, Glass Filled |
| Caracteristici | Open Frame |
| Rating curent (amperi) | 1 A |
| Contact Rezistență | 10mOhm |
| Materiale de contact - postare | Brass |
| Material de contact - Împerechere | Beryllium Copper |
| Contactați Finish Thickness - Post | - |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | - |
| Contactați Finish - Postați | Tin |
| Contact Finish - Împerechere | Tin |
| Numărul produsului de bază | ICA-632 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Samtec Inc. ICA-632-STT.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | ICA-632-SST | ICA-628-STT | ICA-632-SGT | ICA-328-SGT |
| Producător | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Material de contact - Împerechere | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materialul carcasei | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Contact Finish - Împerechere | - | - | - | - |
| Material Inflamabilitate | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Materiale de contact - postare | - | - | - | - |
| Contactați Finish - Postați | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Numărul de poziții sau pinii (grilă) | - | - | - | - |
| Terminare Post Lungime | - | - | - | - |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| Contact Rezistență | - | - | - | - |
| Pitch - Post | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Contactați Finish Thickness - Post | - | - | - | - |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pitch - Împerechere | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date ICA-632-STT PDF și documentația Samtec Inc. pentru ICA-632-STT - Samtec Inc..
ICA-328-SGTSamtec Inc.CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
ICA21V01X1SA1Infineon TechnologiesCHIP BARE DIE
ICA-632-SGGSamtec Inc.CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
ICA-324-ZHGTSamtec Inc.CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
ICA-632-ZEGTSamtec Inc.DIP SOCKETS
ICA-640-SGTSamtec Inc.CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
ICA00000Red Lion ControlsHARDWARE CUB1/CUB2 SPARE KIT
ICA-632-SGTSamtec Inc.CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
ICA033NAAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.