- Jess***Jones
- 2026/04/17
Fisa de date HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfInformații de mediu
Sullins Connector Solutions REACH.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $18.918 | $18.92 |
Specificații tehnologice ABM25DTAT
Specificații tehnice Sullins Connector Solutions - ABM25DTAT, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Sullins Connector Solutions - ABM25DTAT
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Sullins Connector Solutions |
| terminare | Solder |
| Serie | - |
| Citi cu voce tare | Dual |
| Pas | 0.156' (3.96mm) |
| Pachet | Tray |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 150°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții / Bay / Row | 25 |
| Numărul de poziții | 50 |
| Tipul de montare | Through Hole, Right Angle |
| Material - Izolație | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Gen | Female |
| Flansa Caracteristică | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Caracteristici | - |
| Tip de contact | Loop Bellows |
| Materiale de contact | Beryllium Copper |
| Contactați Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contactați Finish | Gold |
| Culoare | Green |
| Tipul cardului | Non Specified - Dual Edge |
| Grosimea cardului | 0.062' (1.57mm) |
| Numărul produsului de bază | ABM25 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | Not Applicable |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Sullins Connector Solutions ABM25DTAT.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | ABM25DTAT-S189 | ABM25DTAT-S664 | ABM25DTAN-S664 | ABM25DTAS-S189 |
| Producător | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tipul cardului | - | - | - | - |
| Flansa Caracteristică | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Material - Izolație | - | - | - | - |
| Citi cu voce tare | - | - | - | - |
| Contactați Finish Thickness | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pas | - | - | - | - |
| Culoare | - | - | - | - |
| Contactați Finish | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Numărul de poziții / Bay / Row | - | - | - | - |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Tip de contact | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| Gen | - | - | - | - |
| Grosimea cardului | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date ABM25DTAT PDF și documentația Sullins Connector Solutions pentru ABM25DTAT - Sullins Connector Solutions.
ABM25DTBI-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTAI-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTAN-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTBH-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTAT-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTAN-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTAT-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTBD-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTBHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTBISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTAS-S328Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTBDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTAN-S328Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTAISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTAS-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
ABM25DTBD-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.