- Jess***Jones
- 2026/04/17
Fisa de date HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfInformații de mediu
Sullins Connector Solutions REACH.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $5.115 | $5.12 |
Specificații tehnologice EBC25DKMH
Specificații tehnice Sullins Connector Solutions - EBC25DKMH, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Sullins Connector Solutions - EBC25DKMH
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Sullins Connector Solutions |
| terminare | Wire Wrap |
| Serie | - |
| Citi cu voce tare | Dual |
| Pas | 0.100' (2.54mm) |
| Pachet | Tray |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții / Bay / Row | 25 |
| Numărul de poziții | 50 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material - Izolație | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Gen | Female |
| Flansa Caracteristică | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Caracteristici | - |
| Tip de contact | Cantilever |
| Materiale de contact | Phosphor Bronze |
| Contactați Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contactați Finish | Gold |
| Culoare | - |
| Tipul cardului | Non Specified - Dual Edge |
| Grosimea cardului | 0.062' (1.57mm) |
| Numărul produsului de bază | EBC25 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Sullins Connector Solutions EBC25DKMH.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | EBC25DKMS | EBC25DKMT | EBC25DKMD | EBC25DKNH |
| Producător | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Flansa Caracteristică | - | - | - | - |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Culoare | - | - | - | - |
| Tip de contact | - | - | - | - |
| Gen | - | - | - | - |
| Grosimea cardului | - | - | - | - |
| Contactați Finish | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Contactați Finish Thickness | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| terminare | - | - | - | - |
| Numărul de poziții / Bay / Row | - | - | - | - |
| Tipul cardului | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| Pas | - | - | - | - |
| Citi cu voce tare | - | - | - | - |
| Material - Izolație | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date EBC25DKMH PDF și documentația Sullins Connector Solutions pentru EBC25DKMH - Sullins Connector Solutions.
EBC25DKMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKJDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKMDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKJNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKNHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKJHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKNDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKNNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKMTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKJISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKMSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKETSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKJTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKNISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKET-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKNSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKJSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.