- Jess***Jones
- 2026/04/17
Foi de date
Cylindrical Battery Holders.pdfInformații de mediu
Sullins Connector Solutions REACH.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $20.561 | $20.56 |
Specificații tehnologice HSC40DRYN-S93
Specificații tehnice Sullins Connector Solutions - HSC40DRYN-S93, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Sullins Connector Solutions - HSC40DRYN-S93
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Sullins Connector Solutions |
| terminare | Solder |
| Serie | - |
| Citi cu voce tare | Dual |
| Pas | 0.100' (2.54mm) |
| Pachet | Tray |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții / Bay / Row | 40 |
| Numărul de poziții | 80 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material - Izolație | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Gen | Female |
| Flansa Caracteristică | - |
| Caracteristici | - |
| Tip de contact | Full Bellows |
| Materiale de contact | Beryllium Copper |
| Contactați Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contactați Finish | Gold |
| Culoare | Blue |
| Tipul cardului | Non Specified - Dual Edge |
| Grosimea cardului | 0.093' (2.36mm) |
| Numărul produsului de bază | HSC40 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | Not Applicable |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Sullins Connector Solutions HSC40DRYN-S93.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | HSC40DRYI-S93 | HSC40DRYH-S93 | HSC40DRYS-S93 | HSC40DRYN-S734 |
| Producător | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Citi cu voce tare | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Contactați Finish | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Gen | - | - | - | - |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| Tip de contact | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Contactați Finish Thickness | - | - | - | - |
| Material - Izolație | - | - | - | - |
| Flansa Caracteristică | - | - | - | - |
| Pas | - | - | - | - |
| Tipul cardului | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Numărul de poziții / Bay / Row | - | - | - | - |
| Culoare | - | - | - | - |
| Grosimea cardului | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date HSC40DRYN-S93 PDF și documentația Sullins Connector Solutions pentru HSC40DRYN-S93 - Sullins Connector Solutions.
HSC40DRYN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DTESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DTEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DTEFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYS-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYH-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DTENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DTEHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC4140Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.