- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informații de mediu
Sullins Connector Solutions REACH.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $11.60 | $11.60 |
Specificații tehnologice RCB35DHRN
Specificații tehnice Sullins Connector Solutions - RCB35DHRN, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Sullins Connector Solutions - RCB35DHRN
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Sullins Connector Solutions |
| terminare | Solder |
| Serie | - |
| Citi cu voce tare | Dual |
| Pas | 0.050' (1.27mm) |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții / Bay / Row | 35 |
| Numărul de poziții | 70 |
| Tipul de montare | Board Edge, Straddle Mount |
| Material - Izolație | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Gen | Female |
| Flansa Caracteristică | - |
| Caracteristici | Card Extender |
| Tip de contact | Hairpin Bellows |
| Materiale de contact | Phosphor Bronze |
| Contactați Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contactați Finish | Gold |
| Culoare | Black |
| Tipul cardului | Non Specified - Dual Edge |
| Grosimea cardului | 0.062' (1.57mm) |
| Numărul produsului de bază | RCB35 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Sullins Connector Solutions RCB35DHRN.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | RCB35DHND | RCB35DHNR | RCB35DHRT | RCB35DHLN |
| Producător | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Grosimea cardului | - | - | - | - |
| Culoare | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Contactați Finish | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Numărul de poziții / Bay / Row | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Material - Izolație | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Contactați Finish Thickness | - | - | - | - |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Flansa Caracteristică | - | - | - | - |
| Pas | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tip de contact | - | - | - | - |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Gen | - | - | - | - |
| Tipul cardului | - | - | - | - |
| Citi cu voce tare | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date RCB35DHRN PDF și documentația Sullins Connector Solutions pentru RCB35DHRN - Sullins Connector Solutions.
RCB35DHRRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYFNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHLRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHLTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHLDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYFN-S1355Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYHDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYFRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHNTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHNRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHNDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHRDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYFTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHNNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYHNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHLNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHRTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYFDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.