- Jess***Jones
- 2026/04/17
Foi de date
VI/VE-200 Family.pdfResurse de proiectare
VI-200, VI-J00 Design Guide, Appl Manual.pdfSpecificații tehnologice VE-B3D-EW
Specificații tehnice Vicor Corporation - VE-B3D-EW, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Vicor Corporation - VE-B3D-EW
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Vicor |
| Tensiune - ieșire 3 | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | 85V |
| Tensiune - Izolare | 3 kV |
| Tensiune - Intrare (Min) | 42V |
| Tensiune - Intrare (Max) | 60V |
| Tip | Isolated Module |
| Dimensiune / Dimensiune | 4.60' L x 2.40' W x 0.50' H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Serie | VE-200™ (100W) |
| Putere (Wați) | 100 W |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | Full Brick |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -10°C ~ 85°C |
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Caracteristici | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Eficienţă | 88% |
| Curent - Ieșire (Max) | 1.18A |
| Numărul produsului de bază | VE-B3D |
| Aplicații | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | Not Applicable |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Vicor Corporation VE-B3D-EW.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | VE-B3D-EW-F3 | VE-B3D-EW-F4 | VE-B3D-EW-F1 | VE-B3D-EW-S |
| Producător | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation |
| Curent - Ieșire (Max) | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Numărul de ieșiri | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 3 | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - | - | - | - |
| Tensiune - Intrare (Min) | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Tensiune - Intrare (Max) | - | - | - | - |
| Eficienţă | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tensiune - Izolare | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date VE-B3D-EW PDF și documentația Vicor Corporation pentru VE-B3D-EW - Vicor Corporation.
VE-B3D-EU-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 200W
VE-B3D-EW-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 100W
VE-B3D-EW-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 100W
VE-B3D-EV-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 150W
VE-B3D-EW-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 100W
VE-B3D-EV-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 150W
VE-B3D-EX-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 75W
VE-B3D-EW-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 100W
VE-B3D-EV-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 150W
VE-B3D-EV-F3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 150W
VE-B3D-EX-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 75W
VE-B3D-EV-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 150W
VE-B3D-EVVicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 150W
VE-B3D-EXVicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 75W
VE-B3D-EV-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 150W
VE-B3D-EW-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 100W
VE-B3D-EU-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 200W
VE-B3D-EW-F3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 85V 100WAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.