- Jess***Jones
- 2026/04/17
Foi de date
Cylindrical Battery Holders.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $5.924 | $5.92 |
Specificații tehnologice 1791130000
Specificații tehnice Weidmüller - 1791130000, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Weidmüller - 1791130000
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Weidmuller |
| Sârmă sau gamă de sârmă - mm² | 0.5-1.5mm² |
| Sârmă sau gamă de sârmă - AWG | 16-28 AWG |
| Tensiune - UL | 300V |
| Tensiune - IEC | 500V |
| Tip | Feed Through |
| Stilul de terminare | Push In, Spring |
| Terminal - Lățime | 3.5mm |
| Lungime de stripare | 10mm |
| Serie | Z |
| Pachet | Bulk |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de poziții | 4 |
| Număr de niveluri | 2; Connected |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Material - Izolație | Thermoplastic, Wemid |
| Tipul siguranței | - |
| Caracteristici | - |
| Deconectați tipul | - |
| Curent - UL | 10 A |
| Curent - IEC | 17.5 A |
| Culoare | Beige |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS Compliant |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Weidmüller 1791130000.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | 1791110000 | 1791140000 | 1791150000 | 1791120000 |
| Producător | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller |
| Curent - IEC | - | - | - | - |
| Culoare | - | - | - | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - mm² | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Material - Izolație | - | - | - | - |
| Terminal - Lățime | - | - | - | - |
| Stilul de terminare | - | - | - | - |
| Tipul siguranței | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Lungime de stripare | - | - | - | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - AWG | - | - | - | - |
| Material Inflamabilitate | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tensiune - IEC | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Număr de niveluri | - | - | - | - |
| Deconectați tipul | - | - | - | - |
| Curent - UL | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Tensiune - UL | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date 1791130000 PDF și documentația Weidmüller pentru 1791130000 - Weidmüller.
1791295Phoenix ContactTERM BLK 5P SIDE ENT 5.08MM PCB
1791310000WeidmüllerHDC HD VB 15 BS
1791070000WeidmüllerCONN TERM BLK END PLATE RAIL ORG
1791282Phoenix ContactTERM BLK 4P SIDE ENT 5.08MM PCB
1791170000WeidmüllerCONN TERM BLK END PLATE RAIL BLU
1791160000WeidmüllerCONN TERM BLK END PLATE RAIL BG
1791180000WeidmüllerCONN TERM BLK END PLATE RAIL ORG
1791050000WeidmüllerCONN TERM BLK END PLATE RAIL BGAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.